11.4.2013

11. dubna 2013 v 23:46 | Canthiska
Ahojky ,,lidi" :/, moc vás zdravím! Je toho tolik, co bych vám sem napsala a uteklo už docela dost dní, co jsem vám slibovala, že se moje aktivita zvětší :'(...
Dneska byl asi jeden ze dnů s nejmenším ,,d" ... :P... Ráno jsem sice hezky vstala a dokonce jsem to i hezky stihla do školy, ale jen co přišla 5.hodinu matematia, všechno se zvrtlo... Z matiky jsme psali pololetku- a poslední cvičení bylo na 'společnou práci'. Tak jsem se , už o přestávce, protože už zazvonilo na konec hodiny, snažila nějak ten příklad spočítat, ale nějak mi na tom pořád něco nesedělo... :S, tak jsem nad tím dumala a dumala a lmala si hlavu, ale prostě to nešlo }:( .Pak mě napůl od zlomené hlavy (:DDDDDDDD-to je dneska asi nejvtipnější věc ˇ.ˇ...) zachráníla. Písemku mi vzala z ruky a bylo. A pak jsem to samozdřejmně pochopila, jak to vlastně mělo být. Tak málo mi chybělo k sestavení té správné rovnice :[ .
Pak byla chemie- to byla v ironickém slova smyslu velká sranda, protože jsem v tercii nedokázala sestavit rovnici vzniku vody :D, ale nakonec jsem jí taky s menší nápovědou dala dohromady:) : 2H2+O2= 2H2O ;) -je to docela jednoduchý-jedinej vtip je v tom, že plyny jsou j e n ve d v o u molekulách, takže tam kyslík nemůže zůstat samotnej... ale to je fuk :))
A pak to nejhorší (asi :D) : Při hodině jsem si trošku hrála s korálkama, co jsem měla na sobě. -Dostala jsem je od spolužačky k 13. narozeninám ještě spolu se svíčkou, kterou vyráběla její mladší sestra...(moc jsem nevěděla, jak se na tu svíčku mám tvářit. Zvláště, když mi potom jěště řekla, že jí vyráběla její sestra v nějaký svíčkárně, když tam byly se třídou, kde jsme mimochodem byli my taky...:/ -takže to bylo fakt divný, no, ale to je jedno... :P. Hned jak odešel profesor, milimetrový korálky se mi roztrhly a vysypaly se po třídě!!!! Asi po 5 minutách jsem je skoro všechny posbírala a asi za 20 minut jsem je zase korálek po korálku navlíkla >:(. Navlíknu poslední korálek a opatrně beru náhrdelník do rukou, abych ho zavázala. V tu chvíli mi samzřejmě vyklouzne drátek z ruky a všechny korálky se válej opět na zemi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nechtějte slyšet, co jsempři to říkala... ... ... ... :DDD ... :'(( Tak jsem je zas posbírala a udělala si z nějakýho papíru takovej kornoutek, do kterýho jsem modrý vyvlíkající se korálky nasypala. Konečně jsem se šla najíst. Šla jsem kolem spolužačky, která mi napoprvý trošku pomohla se sbíráním apoprosila jsem jí, aby mi korákly pohlídala a že budu moc ráda, když mi je navlíkne :) (Dělá docela hodně ručních prací, jako např.: Plete, háčkuje, drhá, vyrábí náušnice apod. ). Po 10 minutách co jsem měla na jídlo (suchý špagety), zazvonilo, takže jsem musela jít an IVT(počítače). Na IVT už mám asi 1 měsíc připravenej referát na 'Typografické konvence' a myslíte, že jsem ho dneska měla? Néééééééé, proč taky, žejo, když mi o velký přestávce, když jsem mu připomněla, že ten referát mám řekl, že ho dneska teda budu mít.... :[]. V hodině nám něco vysvětloval a pak jsme na to měli ve WORDU napsat nějaký známkovaný cvičení, kde jsme se jako součást toho měli taky podepsat do záhlaví, ale nějakej ,,vtipálek" přehodíl klávesnici, takže to psalo úplný kraviny. A nezměnil jen to- změnil taky zkratku!! Takže jsem jí hledala asi 5 minut a když jsem jí konečně našla a přehodila klávesnici, přišel, řekl mi, že mi ................................................................................................................................................................................................................................................................chybí a že bude zlej a dá mi trojku! :'(( Byla jsem z toho hrozně smutná, protože jsem za to ani trochu nemohla a úkol byl jinak lehoučkej, takže jsem mohla mít jedničku. A šprtka JÁ rozhodně NEJSEM, takže by se mezi ostatníma známkama docela hezky vyjímala. A nejen to, ještě by mi zlepšila průměr... :'''[.
NO a pak už naštěsntí byla poslední 9. hodina- Konverzace AJ-ta byla docela v pohodě... :P

To by bylo pro dnešek všechno :), mějte se hezky ( DOBROU NOC :)) ) a snad do týdne znova ;).
Vaše Canthiska '',
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama