Únor 2013

14.2.2013 nebo-li Valentýn ;)

14. února 2013 v 1:16 | Canthiska |  Deníček

Legenda říká, že tento den začal být známý jako Den svatého Valentýna až díky knězi Valentýnovi. Claudius II., vládce Říma,zakazoval svým vojákům, aby se ženili nebo jen zasnubovali.Bál se, že by chtěli zůstat doma u svých rodin a nešli do boje.Valentýn vzdoroval vládci a tajně oddával mladé páry.Byl zatčen a později popraven 14. února.Svátek Luprecalia splynul s oslavami mučednictví Svatého Valentýna a vznikl romantický svátek,který je nyní 14. února slaven.*
Ale slaví a vydělávají hlavně obchodníci, kteří v tomto období o něco málo zbohatnou na suvenýrech/dárcích: ()
CO SI O TÓM MYSLÍTE VY? :) ;P , pište prosím do komentářů, vyjádřete svůj vlastní názor... ;)) :D
Tak zatím, mějte se! B-) (tenhle obrázek jsem nemohla vynechat, to srdíčko se mi nic líbí =* ^_^)

Do komentářů taky ještě prosím napište, jestli by se vám líbilo více obrázku a jiných témat než deníčků =* ^_^ MOC DĚKUJU ZA PŘEČTENÍ!!!

13.2.2013

14. února 2013 v 0:25 | Canthiska |  Deníček
Dneska jsem zase byla u koní =P =D... ostatně jako včera xD. V pondělí jsem ke koním nešla, protože mají jakési volno :) ( a určitě si ho zaslouží ;D ).
Vyčistila jsem a vykydala všechny poníky ( 3 poníky xD) a řádně jsem se s nima pobavila a pomazlila, nechyběly ani pusinky, pokud zrovna neloudili nebo mi nekousali či neožužlávali kapsy a bundu všeobecně, aby našli nějakou tu kostku cukru :D. Ale hledali zbytečně...nic jsem u sebe neměla =/ ;>
Jo, a ještě jsem odmotávala Láďovi (Lester) bandáže a smotávala je aby je v zápětí po krátké procházce na vodítku zase mohl mít krásně namotané zase zpátky na nohách =D.

nwm “_

14. února 2013 v 0:05 | Canthiska |  Deníček
Celý týden jsem byla po víkendovém vstávání docela dost unavená, ale rozhodně to stálo za to! :-P=)
A teď menší důkaz, že škola ubližuje =DD:
Na matice mě profesorka vyvolala k tabuli. Když jsem vstala, nějak špatně jsem došlápla na nohu, takže mě hrozně bolel kotník. Nevěděla jsem, co s tím je a na nohu jsem nedošlápla. Ale hýbat jsem s ní docela mohla. ... Nakonec to přešlo.
Takže jsem o víkendu 9. a 10. nemohla do Přední Kopaniny (koně). ="(

1.2.2013

13. února 2013 v 23:51 | Canthiska |  Deníček

bVčera mi paní Kadlecová řekla, že jim zítra někdo vypadnul ze služby a tak jsem jí bez váhání řekla, že bych mohla přijít, kdyby chtěla.
A tak jsem vstávala. Tak hrozně jsem se bála, že záspím, ale naštěstí jsem nezaspala. Vstala jsem sice až v půl sedmý místo v šest, ale autobus jsem naštěstí stihla, i když v tom byl ,,menší háček". Jedu si takhle na Horoměřickou a jsem tak trošku přejela. xD Ale tramvaj mi jela skoro hned. =P =D
Přišla jsem tam asi v 7:45 a začala jsem pracovat:))
a)nabírala jsem granule
b) zametala dvůr
c) uklízela jsem kolem valníku ;)
d)ohřívala jsem se u krbu a pila čaj

A protože mi bylo fajn a u koní jsem ráda VŽDYCKY, následující den jsem si něco podobného zopakovala =D.

Prosím!! :)

6. února 2013 v 16:42 | Canthiska
Chtěla bych vás poprosit, aby jste psali semtam nějaký komentář... P R O S Í M ;) !!!
Jo a je tu nová anketa :P =D.

PS.:Ještě tady dneska něco přibude :3.

31.1.2013

5. února 2013 v 22:09 | Canthiska |  Deníček
Máme tu poslední den prvního měsíce roku 2013 :DD.
Byla jsem J E Z D I T!!!!!! A bylo to vážně super! Nejdříve jsem si vyčistila Broka( já mu říkám Brouk =D, je to ještě hřebec a je mu 19let ;) ) /je trošku spláclej :D/
nasedlala jsem si ho, nauzdila a šla jsem krokovat na jízdárnu, asi po 5-10 minutách přišla paní Kadlecová a měla jsem jí jen sama pro sebe a konečně jsem se naučila správný princip cválání :D. Předtím jsem sice cválala už HODNĚ krát, ale neuměla jsem to, prostě jsem cválala... A pak jsem byla ještě na vyjížďce :'P...

30.1.2013

5. února 2013 v 21:39 | Canthiska |  Deníček
Čauky!!!
Poslední..... hodinu =DD jsem docela aktivní, co říkáte :P ;D
Dneska jsem byla v Přední Kopanině čistit pár koníků a myslím, že takhle čistý koníky tam ještě neměli, jak jsem se do toho pustila xD.
Jediná nevýhoda Jezdecké školy mystrně sportu Vlasty Kadlecové v Přední Kopanině je, že tam není zrovna dvakrát hojný autobus :´(...to nevadí- ´si zvyknu :D :PP
PS.: Zítra budu jezdit. .......HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! ( po půl roce!!!)

25.1.2013

5. února 2013 v 21:33 | Canthiska |  Deníček
Dneska mi mamka slíbila, že se se mnou půjdé podívat do Přední Kopaniny na koně (mohla bych tam totiž jezdit).

Už nevím, kdy to bylo... =D xD

5. února 2013 v 21:33 | Canthiska |  Deníček
Jak píšu v nadpisu, už nevím, kdy to bylo, ale na významu to nic nepostrádá a je to celkem srandovní ,,historka" (:D).
Takže: Jednou jsem takhle vstala z postele a říkám si: Bezva, ještě mi ani nezvonil budík, to jsem fakt dobrá, že jsem se dokázala vzbudit takhle brzo... . Tak jdu na WC, oblíknu se, jdu do koupelny a začnu si čistit zuby. Když tu najednoou (xD, to se mi povedlo :D:D:D:D:D) na mě začne mamka křičet rozespalym hlasem: ,, Děláš si srandu!!!?? Seš normální!? To snad neni pravda, víš, kolik je hodin??". Tak si řikám, to je divný... Jdu do pokoje, rozsvítim, kouknu se na hodiny A CO NEVIDIM...: 02:15!!!
To jste měli vidět, a nebo spíš radši ne xD, já dostala takovej záchvat smíchu, že to jste vživotě neviděli, prostě zkrátka a dobře jsem se asi fakt pomátla :DD.